€161.84
% €164.22 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025678 P/N: NSYPMM1012 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMM1012 Metal Mounting Plate for PLA Enclosure H1000xB1250mm"
Schneider Electric Metal Mounting Plate for PLA Enclosure H1000xB1250mm
Schneider Electric NSYPMM1012
EAN 3606480193866
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1000mm |
|---|---|
| Breite | 1250mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMM1012 |
|---|---|
| EAN | 3606480193866 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 19.33 kg |
| Weight (packaged) | 19.33 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosure Plastic Mounting Plate Steel Sheet Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















