€100.50
% €101.98 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025672 P/N: NSYPMB77 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMB77 Insulating Bakelite mounting plate for PLA enclosure H750xB750mm"
Schneider Electric Insulating Bakelite mounting plate for PLA enclosure H750xB750mm
Schneider Electric NSYPMB77
EAN 3606480194122
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 750mm |
|---|---|
| Breite | 750mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMB77 |
|---|---|
| EAN | 3606480194122 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | f0a7ce1b-1203-4036-ab50-52a050b14839 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 2.94 kg |
| Weight (packaged) | 2.94 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















