€111.41
% €113.05 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810025670 P/N: NSYPMB712 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMB712 Insulating Bakelite Mounting Plate for PLA Enclosure H750xW1250mm"
Schneider Electric Insulating Bakelite Mounting Plate for PLA Enclosure H750xW1250mm
Schneider Electric NSYPMB712
EAN 3606480194146
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 750mm |
|---|---|
| Breite | 1250mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMB712 |
|---|---|
| EAN | 3606480194146 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | f0a7ce1b-1203-4036-ab50-52a050b14839 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 2 kg |
| Weight (packaged) | 2 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate for Distribution Enclosures Plastic Mounting Plate Steel Sheet Mounting Plate Subassembly Mounting Plates
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















