€22.40
% €22.73 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025668 P/N: NSYPMB55 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMB55 Insulating Bakelite mounting plate for PLA enclosure H500xB500mm"
Schneider Electric Insulating Bakelite mounting plate for PLA enclosure H500xB500mm
Schneider Electric NSYPMB55
EAN 3606480194092
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 500mm |
|---|---|
| Breite | 500mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMB55 |
|---|---|
| EAN | 3606480194092 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | f0a7ce1b-1203-4036-ab50-52a050b14839 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 1.06 kg |
| Weight (packaged) | 1.06 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Assembly group for mounting plates Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















