€65.91
% €66.88 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810025667 P/N: NSYPMB510 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMB510 Insulating Bakelite mounting plate for PLA enclosure H500xB1000mm"
Schneider Electric Insulating Bakelite mounting plate for PLA enclosure H500xB1000mm
Schneider Electric NSYPMB510
EAN 3606480194115
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 500mm |
|---|---|
| Breite | 1000mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMB510 |
|---|---|
| EAN | 3606480194115 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | f0a7ce1b-1203-4036-ab50-52a050b14839 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 2.45 kg |
| Weight (packaged) | 2.45 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosures Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















