€292.01
% €296.31 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025664 P/N: NSYPMB1512 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMB1512 Insulating Bakelite Mounting Plate for PLA Enclosure H1500xB1250mm"
Schneider Electric Insulating Bakelite Mounting Plate for PLA Enclosure H1500xB1250mm
Schneider Electric NSYPMB1512
EAN 3606480194269
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1500mm |
|---|---|
| Breite | 1250mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMB1512 |
|---|---|
| EAN | 3606480194269 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | f0a7ce1b-1203-4036-ab50-52a050b14839 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 12.4 kg |
| Weight (packaged) | 12.4 kg |
Designations
Aluminium mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















