€277.94
% €282.03 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810025663 P/N: NSYPMB1510 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMB1510 Insulating Bakelite Mounting Plate for PLA Enclosure H1500xB1000mm"
Schneider Electric Insulating Bakelite Mounting Plate for PLA Enclosure H1500xB1000mm
Schneider Electric NSYPMB1510
EAN 3606480194252
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1500mm |
|---|---|
| Breite | 1000mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMB1510 |
|---|---|
| EAN | 3606480194252 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | f0a7ce1b-1203-4036-ab50-52a050b14839 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 9.56 kg |
| Weight (packaged) | 9.56 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Housing Plastic Mounting Plate Steel Sheet Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















