€151.28
% €153.51 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810025656 P/N: NSYPMB1012 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMB1012 Insulating Bakelite Mounting Plate for PLA Enclosure H1000xB1250mm"
Schneider Electric Insulating Bakelite Mounting Plate for PLA Enclosure H1000xB1250mm
Schneider Electric NSYPMB1012
EAN 3606480194184
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1000mm |
|---|---|
| Breite | 1250mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMB1012 |
|---|---|
| EAN | 3606480194184 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | f0a7ce1b-1203-4036-ab50-52a050b14839 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 7.97 kg |
| Weight (packaged) | 7.97 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosures Plastic Mounting Plate Steel Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















