€33.95
% €34.45 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025650 P/N: NSYPMA5454G Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMA5454G Insulating Polyester Mounting Plate for PLS Enclosure 54x54 cm"
Schneider Electric Insulating Polyester Mounting Plate for PLS Enclosure 54x54 cm
Schneider Electric NSYPMA5454G
EAN 3606485405407
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 500mm |
|---|---|
| Breite | 500mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMA5454G |
|---|---|
| EAN | 3606485405407 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | a18cb304-12b9-4d34-8ea6-7f2f757726a8 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 1.78 kg |
| Weight (packaged) | 1.78 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating-Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosures Plastic Mounting Plate Sheet Steel Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















