€33.36
% €33.86 (1.48% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025649 P/N: NSYPMA3672G Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMA3672G Insulating polyester mounting plate for PLS enclosures 36x72 cm"
Schneider Electric Insulating polyester mounting plate for PLS enclosures 36x72 cm
Schneider Electric NSYPMA3672G
EAN 3606485405391
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 320mm |
|---|---|
| Breite | 680mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMA3672G |
|---|---|
| EAN | 3606485405391 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | a18cb304-12b9-4d34-8ea6-7f2f757726a8 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 1.55 kg |
| Weight (packaged) | 1.55 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosures Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















