€21.23
% €21.54 (1.44% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025648 P/N: NSYPMA3654G Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMA3654G Insulating polyester mounting plate for PLS enclosure 36x54 cm"
Schneider Electric Insulating polyester mounting plate for PLS enclosure 36x54 cm
Schneider Electric NSYPMA3654G
EAN 3606485405384
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 320mm |
|---|---|
| Breite | 500mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMA3654G |
|---|---|
| EAN | 3606485405384 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | a18cb304-12b9-4d34-8ea6-7f2f757726a8 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 1.15 kg |
| Weight (packaged) | 1.15 kg |
Designations
Aluminium mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















