€10.40
% €10.56 (1.52% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025645 P/N: NSYPMA2736G Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMA2736G Insulating mounting plate made of polyester for PLS enclosures 27x36 cm"
Schneider Electric Insulating mounting plate made of polyester for PLS enclosures 27x36 cm
Schneider Electric NSYPMA2736G
EAN 3606480801112
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 320mm |
|---|---|
| Breite | 230mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMA2736G |
|---|---|
| EAN | 3606480801112 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | a18cb304-12b9-4d34-8ea6-7f2f757726a8 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.4 kg |
| Weight (packaged) | 0.4 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Distribution enclosure mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Plastic mounting plate Steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















