€91.59
% €92.94 (1.45% saved)
Available, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025344 P/N: NSYPIN64 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPIN64 Interior door for enclosure Spacial WM H600xB400, steel, RAL7035, depth adjustment"
Schneider Electric Interior door for enclosure Spacial WM H600xB400, steel, RAL7035, depth adjustment
Schneider Electric NSYPIN64
EAN 3606480168550
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Innentür |
|---|---|
| Ausführung als Sichttür | |
| Ausführung als Tür für Trennschalterverriegelung | |
| Breite | 400mm |
| Höhe | 600mm |
| Tiefe | 12mm |
| EMV-Ausführung | |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 13 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPIN64 |
|---|---|
| EAN | 3606480168550 |
| ETIM | EC000747 |
| SCIP | 9d8b9f71-75cb-4d4a-a1a2-50559a3b422a |
| ECLASS | eClass_10_ACN614011 |
| Weight | 2.94 kg |
| Weight (packaged) | 2.94 kg |
Designations
cabinet door clear door closed door decorative door door door / operator panel (switchgear) door for cabinet door for disconnect switch lock door for hollow wall distributor door frame door frame with door door with viewing window door/operator panel (switchgear) full glass door glass door hinged door interior door lock door locking and hinged door operator panel plastic door smoked glass door steel door steel sheet door transparent door viewing door
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















