€94.76
% €96.15 (1.45% saved)
Available, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025274 P/N: NSYPAP86G Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPAP86G Reversible interior door, polyester, 2 locks, grid for PLM86"
Schneider Electric Reversible interior door, polyester, 2 locks, grid for PLM86
Schneider Electric NSYPAP86G
EAN 3606480774225
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Fachtür |
|---|---|
| Ausführung als Sichttür | |
| Ausführung als Tür für Trennschalterverriegelung | |
| Breite | 557mm |
| Höhe | 775.5mm |
| Tiefe | 20mm |
| EMV-Ausführung | |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Ausführung der Oberfläche | unbehandelt |
| Farbe | grau |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPAP86G |
|---|---|
| EAN | 3606480774225 |
| ETIM | EC000747 |
| SCIP | b8d0fb33-5e43-4121-80bd-e0d068ed5eda |
| ECLASS | eClass_10_ACN614011 |
| Weight | 4.17 kg |
| Weight (packaged) | 4.17 kg |
Designations
Cabinet door Clear door Closed door Decorative door Door Door / Operator panel (switchgear) Door for cupboard Door for disconnector lock Door for hollow wall distributor Door with viewing window Door/Operator panel (switchgear) Frame with door Frosted glass door Full glass door Glass door Hinge door Interior door Lock and hinge door Lock door Operator panel Plastic door Steel door Steel sheet door Surrounding frame Transparent door View door
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















