€41.81
% €42.42 (1.44% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025141 P/N: NSYMPP64 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMPP64 Insulating Mounting Plate for Enclosure H600xB400mm, made of Polyester"
Schneider Electric Insulating Mounting Plate for Enclosure H600xB400mm, made of Polyester
Schneider Electric NSYMPP64
EAN 3606480183508
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 600mm |
|---|---|
| Breite | 400mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMPP64 |
|---|---|
| EAN | 3606480183508 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 1.44 kg |
| Weight (packaged) | 1.44 kg |
Designations
Aluminium Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosure Plastic Mounting Plate Steel Sheet Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















