€30.32
% €30.76 (1.43% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025140 P/N: NSYMPP54 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMPP54 Insulating Mounting Plate for Enclosure H500xW400mm, made of Polyester"
Schneider Electric Insulating Mounting Plate for Enclosure H500xW400mm, made of Polyester
Schneider Electric NSYMPP54
EAN 3606480183492
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 500mm |
|---|---|
| Breite | 400mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMPP54 |
|---|---|
| EAN | 3606480183492 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 1.18 kg |
| Weight (packaged) | 1.18 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosures Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















