€107.78
% €109.36 (1.44% saved)
Available, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025125 P/N: NSYMPD5M6 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMPD5M6 Spatial SFM Smooth Split Door - 250x600 mm - 5M"
Schneider Electric Spatial SFM Smooth Split Door - 250x600 mm - 5M
Schneider Electric NSYMPD5M6
EAN 3606480850127
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Teiltür |
|---|---|
| Ausführung als Sichttür | |
| Ausführung als Tür für Trennschalterverriegelung | |
| Breite | 600mm |
| Höhe | 250mm |
| Tiefe | 10mm |
| EMV-Ausführung | |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| Schutzart (IP) | IP54 |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMPD5M6 |
|---|---|
| EAN | 3606480850127 |
| ETIM | EC000747 |
| SCIP | 52da316e-d4e1-4114-85c0-32a03b2934fd |
| Weight | 3.45 kg |
| Weight (packaged) | 3.45 kg |
Designations
Cabinet door Clear door Decorative door Door Door / Operator panel (switchgear) Door closed Door for cabinet Door for hollow wall distributor Door for isolation switch lock Door with viewing pane Door/Operator panel (switchgear) Frame Frame with door Full glass door Glass door Inspection door Interior door Lock and stop door Lock door Operator panel Plastic door Smoked glass door Steel door Steel sheet door Stop door Transparent door
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















