€322.50
% €327.25 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025061 P/N: NSYMP2016 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMP2016 Spacial SF/SM mounting plate, 2000x1600mm"
Schneider Electric Spacial SF/SM mounting plate, 2000x1600mm
Schneider Electric NSYMP2016
EAN 3606485126937
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 2000mm |
|---|---|
| Breite | 1600mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMP2016 |
|---|---|
| EAN | 3606485126937 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 72 kg |
| Weight (packaged) | 72 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate for distribution enclosure Mounting plates assembly Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















