€116.92
% €118.64 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025056 P/N: NSYMP188 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMP188 Spacial SF/SM Mounting Plate, 1800x800mm"
Schneider Electric Spacial SF/SM Mounting Plate, 1800x800mm
Schneider Electric NSYMP188
EAN 3606485126845
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1800mm |
|---|---|
| Breite | 800mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMP188 |
|---|---|
| EAN | 3606485126845 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 27.5 kg |
| Weight (packaged) | 27.5 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosures Plastic Mounting Plate Steel Sheet Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















