€112.23
% €113.88 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025055 P/N: NSYMP186 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMP186 Spacial SF/SM Mounting Plate, 1800x600mm"
Schneider Electric Spacial SF/SM Mounting Plate, 1800x600mm
Schneider Electric NSYMP186
EAN 3606485126838
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1800mm |
|---|---|
| Breite | 600mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMP186 |
|---|---|
| EAN | 3606485126838 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 20 kg |
| Weight (packaged) | 20 kg |
Designations
Aluminium mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















