€186.47
% €189.21 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025043 P/N: NSYMP1412 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMP1412 Spacial SM mounting plate, 1400x1200mm"
Schneider Electric Spacial SM mounting plate, 1400x1200mm
Schneider Electric NSYMP1412
EAN 3606485130699
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1400mm |
|---|---|
| Breite | 1200mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMP1412 |
|---|---|
| EAN | 3606485130699 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 38 kg |
| Weight (packaged) | 38 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















