€26.57
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025023 P/N: NSYMM46SB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMM46SB Mounting plate METAL 400 X 600 MM"
Schneider Electric Mounting plate METAL 400 X 600 MM
Schneider Electric NSYMM46SB
EAN 3606480520679
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 375mm |
|---|---|
| Breite | 585mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMM46SB |
|---|---|
| EAN | 3606480520679 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 3.41 kg |
| Weight (packaged) | 3.41 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















