€13.70
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025008 P/N: NSYMM26SB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMM26SB Mounting plate METAL 200 X 600 MM"
Schneider Electric Mounting plate METAL 200 X 600 MM
Schneider Electric NSYMM26SB
EAN 3606480520587
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 175mm |
|---|---|
| Breite | 585mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMM26SB |
|---|---|
| EAN | 3606480520587 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 1.58 kg |
| Weight (packaged) | 1.58 kg |
Designations
Aluminium mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Steel plate mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















