€9.47
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025003 P/N: NSYMM24SB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMM24SB Mounting Plate METAL 200 X 400 MM"
Schneider Electric Mounting Plate METAL 200 X 400 MM
Schneider Electric NSYMM24SB
EAN 3606480520563
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 175mm |
|---|---|
| Breite | 385mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMM24SB |
|---|---|
| EAN | 3606480520563 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 1.03 kg |
| Weight (packaged) | 1.03 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosure Plastic Mounting Plate Sheet Steel Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















