€5.89
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024996 P/N: NSYMM12SB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYMM12SB Mounting Plate METAL 150 X 200 MM"
Schneider Electric Mounting Plate METAL 150 X 200 MM
Schneider Electric NSYMM12SB
EAN 3606480520518
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 125mm |
|---|---|
| Breite | 185mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYMM12SB |
|---|---|
| EAN | 3606480520518 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.25 kg |
| Weight (packaged) | 0.25 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















