€5.19
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810022197 P/N: LVS08910 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS08910 PrismaSeT-P, grounding cable, flexible, 6mm², with cable lugs Ø4mm and Ø6mm, length=200mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, grounding cable, flexible, 6mm², with cable lugs Ø4mm and Ø6mm, length=200mm
Schneider Electric LVS08910
EAN 3606481870735
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Masseband |
|---|---|
| Breite | 200mm |
| Höhe | -mm |
| Tiefe | -mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS08910 |
|---|---|
| EAN | 3606481870735 |
| ETIM | EC002623 |
| Weight | 0.03 kg |
| Weight (packaged) | 0.03 kg |
Designations
Prisma PrismaSeT grounding cable
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















